Wesprzyj Fundację

Każdy z nas może zadbać o rozwój dzieci i młodzieży w przyszłej karierze w branży IT.

Dowiedzcie się, jak w kilku prostych krokach możecie pomóc nam czynić dobro.

1.

Zaangażuj siebie i swoją firmę

To nasi Specjaliści – osoby doświadczone w branży technologicznej, przekazują praktyczną wiedzę podopiecznym Fundacji.

Niemniej, wciąż potrzebujemy dodatkowych rąk do pomocy. Wszyscy programiści, architekci i inni eksperci! Jeśli chcecie stać się częścią Fundacji Cloudware – Lepszy Start i razem z nami zadbać o przyszłość dzieci i młodzieży, wyślijcie swoje zgłoszenia w zakładce Kontakt.

Przekaż swój 1,5% podatku

Wasze 1,5% może znacznie wpłynąć na przyszłe losy zawodowe wielu młodych osób. To tylko i aż 1,5%.

2.

3.

Zostań Darczyńcą i wspieraj regularnie

Stałe wsparcie od naszych Darczyńców pomoże nam na przekazywanie wiedzy w bardziej efektywny i jakościowy sposób.

Wystarczy wpłacić dowolną kwotę, jaką chcecie nas wspierać lub przekazać odpowiedni sprzęt informatyczny, a nauka podopiecznych stanie się owocna i będzie miała wpływ na ich przyszłą karierę zawodową.

I Ty możesz być częścią Fundacji Cloudware – Lepszy Start.

Zostań Wolontariuszem IT lub zaangażuj swoją firmę w nasze działania.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.