Biznes wspiera młodzież!

Fundacja powstała z inicjatywy Zarządu firmy Cloudware Polska, a Nauczycielami – Wolontariuszami IT są nasi współpracownicy.

Poznaj osoby, które powołały do życia fundację:

Artur Waś

Wierzy w ludzi.

Założyciel firmy Cloudware Polska oraz Fundacji Cloudware – Lepszy Start. Ceni sobie opinie oraz zdanie osób, z którymi współpracuje – wie że, każdy może się od siebie wiele nauczyć.

Według Artura, Fundacja ma na celu pokazanie dzieciom i młodzieży, że chcieć znaczy móc. A przy odpowiednich środkach i wzorcach każdy może stać się ekspertem w branży IT i być może tak, jak on sam, w przyszłości nawet otworzyć swoją własną dobrze prosperującą firmę.

Cezary Wieczorek

Wiceprezes Zarządu

Z branżą IT związany od początku swojej kariery zawodowej.

Współzałożyciel Fundacji Cloudware – Lepszy Start oraz firmy Cloudware, gdzie odpowiada za kierunek rozwoju całej sprzedaży oraz dystrybucji. Poświęcił kilkanaście lat na zdobywanie wiedzy oraz poszerzanie swoich umiejętności w branży IT.

Dzisiaj, wspólnie z Arturem chce otworzyć drzwi wszystkim młodym osobom, by dać im lepszy start i pokazać, że nawet mimo wielu przeszkód i barier, każdy przy odpowiednim wsparciu i zaangażowaniu może odmienić swoją sytuację.

I Ty możesz być częścią Fundacji Cloudware – Lepszy Start.

Zostań Wolontariuszem IT lub zaangażuj swoją firmę w nasze działania.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Dalsze korzystanie ze strony, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.